bezpłatny poradnik
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Nazywam się Klaudia Majchrzak

Miło mi gościć Cię na mojej stronie!

Ukończyłam jednolite studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. To tam zafascynowałam się tym, jak duży wpływ na nasze samopoczucie, życiowe wybory i satysfakcję ma nie to, co się z nami dzieje, ale to, co o tym myślimy.

Realizowany program “Psychologia zmiany: konflikt - kryzys - współpraca”, przygotował mnie do pracy nad zmianą zachowania, kształtowaniem nowych przekonań i kierowania moich klientów w stronę wartości, które są dla nich ważne. Poznałam również narzędzia potrzebne do wspierania zespołów w efektywnej współpracy oraz zapobieganiu konfliktom a także ich rozwojowemu rozwiązywaniu.

Ukończyłam też praktyki z coachingu.
To świetne narzędzie, które pomoże Ci wydobywać Twój potencjał, aby wprowadzać pożądane zmiany i dążyć do celu.

Praktyki uważności miały na mnie ogromny wpływ: zakochałam się w odkrywaniu tego, jak mindfulness może poprawiać nasze funkcjonowanie. Potwierdzają to liczne badania! Teraz z radością uczę innych podczas warsztatów i konsultacji indywidualnych korzystać z tych zdobyczy nauki, zainspirowanych kulturą Wschodu.

Wierzę, że moim najważniejszym zadaniem jest zapewnienie bezpiecznej przestrzeni do zbudowania autentycznej więzi ze sobą i do poznania siebie, aby z odwagą sięgać po takie życie, jakiego chcesz. Wszystko to na luzie i bez presji, patosu i zbędnych frazesów.
Zobacz co mogę dla Ciebie zrobić

Czym się zajmuję

Warsztaty stacjonarne lub webinary online

Do indywidualnej wyceny: warsztaty z zakresu komunikacji, emocji, potrzeb, uważności, wdzięczności.
Dowiedz się więcej

Treści psychoedukacyjne dla klientów biznesowych

Współpracuję nie tylko z firmami zajmującymi się zdrowiem psychicznym, ale także klientami, którzy chcą wzbogacić swój przekaz o wskazówki dotyczące efektywnej komunikacji, emocji, uważności lub wdzięczności.
Dowiedz się więcej

Opinie

Mniej oficjalnie: od lat jestem wolontariuszką w Przytulisku dla zwierząt w Głownie - pomaganie zwierzętom jest dla mnie bardzo ważne. Mieszkam w Warszawie z dwoma kotkami - Luną oraz Maze.

W trosce o naturę staram się żyć less waste, w trosce o moje dobre samopoczucie otaczać się jak najmniejszą liczbą rzeczy… a jak największą ilością fajnych przeżyć ;) 

Jestem wegetarianką z zapędami do bycia weganką. Lubię jeść czekoladowe słodycze, chodzić na saunę, otulać się kocykami (nawet latem) i czytać fantastykę. A! I lubię mieć różowe włosy!
arrow-right